Truputėli apie mane

Gintaras bandza

Sveiki, turbūt jau žinote, o jeigu nežinote – pasikartosiu, aš esu Gintaras Bandza. Vienus asmenis žmonės vadina profesoriais, kitus – daktarais, trečius serais, o man mieliausias laipsnis yra programuotojas ir iš tiesų, prog. (programuotojas) Gintaras Bandza skamba gana rimtai ir įspūdingai, tą pati galiu pasakyti ir apie savo darbus bei projektus.

Programavimu susidomėjau tada, kai supratau, jog kompiuteris yra skirtas kurimui, naujų idėjų įgyvendinimui, o ne žaidimams iki išnaktų. Programavimas man yra lyg žaidimas, nes kurdamas ir įgyvendindamas projektus, susiduriu su skirtingais iššūkiais ir darbas netampa niūrus bei monotoniškas.

Neveltui sakoma: „Dirbk mėgstamą darba, ir tau nereikės dirbti“ iš tiesų, tuo aš skiriuosi nuo kitų programuotojų, nes man programavimas pirmoje eilėje yra kaip hobis, pomėgis, savęs išbandymas, o tik paskui kaip pragyvenimo šaltinis. Įsivaizduokite, jei kiekvienas žmogus dirbtų tai, kas yra jo pomėgis ar aistra...Tada pasaulyje nebūtų broko, nekokybiškų paslaugų, nepatenkintu klientų, argi ne šaunu? Jeigu ieškai patikimo žmogaus, kuris išmano savo darbą ir nebijo sunkumų – aš esu tas, kurio Tau reikia.

Programavimas yra kaip seksas: už vieną klaidą gali tekti mokėti visą gyvenimą.